Наса-Терм


  • Адреса: Илинденска 123
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км
  • Локација: во близина на Шарена Џамија

  • Телефон 2: 044 330050
  • Факс: 044 330050
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 18:30
    Нед од 10:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1567586160_79.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Nasa-Term се занимава со увоз и со набавка на опрема, апарати и пумпи за комплетирање на системот за централно греење.

Е генерален дистрибутер на радиатори Enrad-Gjilan, Henco-Belgium и NTM Italy. Сите материјали се следени од страна на квалитетот на процесите во согласност со ISO 9001:2008. И производи се одобрени од страна на бројни сертификати.

Нашата посветеност е да станеме вашиот најпосакуван оператор и со најголема доверба на вашите потреби и имплементација на квалитетот на производите во модерна опрема. По утврдувањето со нашите клиенти и партнери со продуктивни односи преку континуиран процес.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Камин ECO ES

Цена со ДДВ:Побарај цена

Котел ENRAD


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи