N-Sound

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Beliçica 18
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈7402 км
  • Lokacioni: Afër auto salonit të Pezhos

  • Telefon 2: 070 306999
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 19:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1575625128_02.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri


Radio, tingull dhe kozmetikë për automobilin tuaj. Me 15 vjet përvojë, automobili juaj do të jetë në duar të sigurta

Motoja:

Sa para kaq muzikë!

PRODUKTE

-Smart Multimedia Systems
--Android
--Univerzale
--Audi
--BMW
--Chevrolet
--Fiat
--Ford
--Honda
--Hyundai
--KIA
--Mazda
--Mercedes-Benz
--Mitsubishi
--Nissan
--Opel
--Peugeot
--Rover
--Seat
--Škoda
--SsangYong
--Toyota
--Volkswagen

-Smart Multimedia Systems
-Alu felna - bandazhe
-DVD pleyer
-Auto radio
-OEM USB interface
-Auto autopolantë
-Me frekuencë të lartë(Tëeeter)
-Sub base
-Përforcues
-Sete kabllosh
-Adapterë
--Adapterë automatikë për llojin e automjetit
--Adapterë për autoautopolantë sipas llojit të automjetit
--Konektorë (sipas llojit të automjetit, iso, antenë )
--Të ndryshme

-Antena
-Auto alarme
-Module telekomande
-DVR kamera
-Senzorë parkimi
-Kamera për rikuercë
-ProXenon
-Dioda LED
-Projektorë (Llupa)
-Drita halogjene
--Automobili 12V
--Kamioni 24V

-GPS navigacion
-Foli për klimë
-Bluetooth
-Antiradar
-Autokozmetikë
--Këllëfë (sedilje, timon, etj.)
--Goma për dysheme
--Tavlla duhani
--Kozmetikë (pajisje, sprejee, shampo, etj)
--Kapak makine
--Fshirëse
--Mbajtës (telefoni, gotë..)
--Freskues (parfume, bredha, shishe, konserva)
--Pajisje për rrugë ( ndihma e parë, kabllo, trokut..)
--Fshirëse(lëkurë dreri, sfungjer, xhogerë..)
--Të ndryshme

-USB-Flash memory
-GPS traker
-Pjesë karrocerie
--Fare
--Drita stop
--Spojlerë
--Body kit
--Difuzerë
--Shterrues
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj