Mzt Inxhiniering


  • Adresa: Shën Kliment Ohridski p.n., lam.2/6
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7481 км
  • Lokacioni: Пелагонка 2

  • Telefon 2: 047 239732
  • Faksi: 047 203731
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/5140464546f33ac4188ee70d5d1a2396.jpg?t=true&w=300&h=300


MZT Inxhinering është një furnizues i dëshmuar i pajisjeve të industrisë automobilistike, energjetike, pajisjeve dhe sistemeve të transportit, pajisje të ndërtimit, etj, dhe ekspertët e numërojnë në mesin e kapaciteteve kryesore në fushën e tërheqjes të thellë dhe përpunim e metalit në Maqedoni dhe në Ballkan.

Prodhime
• Tërheqje e thellë
• Stampim, shpim dhe shtypje
• Saldim
• Prerje CNC Plasma
• Reparti i montimit
• Punim i mjeteve

MZT EInxhenering është themeluar në vitin 1984 në Manastir, Republika e Maqedonisë. Në vitin 1998, filloi me zhvillimin e prodhimit të tij, mbi të gjitha metale të presuara dhe elementet metalike dhe bashkime, me anë të tërheqjes së thellë dhe stampimit të metaleve.

Kompania ka një fabrikë të saj të prodhimit, të vendosur në Strumicë, ku në një sipërfaqe prej 2000m² funksionon e gjithë paleta e presimit ekscentrik dhe hidraulik me nga 40 deri në 500 ton, me anë të së cilës kryen veprime si tërheqje e thellë dhe stampim metali, shpim dhe shtypje, si dhe me të gjitha pajisjet e nevojshme për montimin e bashkimeve të ndryshme, saldime dhe punkturime, prerje CNC me plazmë dhe një linjë për mbrojtje sipërfaqësore.

Në kuadër të firmës ka edhe një zyrë projektimi ku përgatiten mjetet për tërheqjen e thellë dhe stampim metalike, në bazë të të cilave janë zhvilluar veglat konkrete. Të gjitha procedurat janë kryer në përputhje me standardet ISO 9001: 2000 për të cilat MZT Inxhenering SHPK Manastir është e certifikuar nga viti 2001.MZT Inxhenering në mesin e certifikatës për cilësi posedon dhe certifikatë për hapësirë mjedisore ISO 14001: 2004.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Shelves

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Transport Rolls

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Scaffold

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Traffic signs


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj