MYWOROLD MAKEDONIJA (Maj vorold Makedonija)

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.8 Shtatori 16/1 (Revolucioni i Tetorit)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7422 км

  • Telefon 2: 02 3091614
  • Faksi: 02/3090068
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 17:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kompania myWorld përfshin markat Cashback World, Solutions Cashback dhe White Label Solutions.

Cashback World është një markë që është aktive në 47 tregje në mbarë botën si një Komunitet Blerës Global për konsumatorët në sektorë të shumtë. Cashback Solutions është një program që ofron partneritet afatgjatë, zgjidhje të besnikërisë së lartë, klientë të rinj dhe besnikë dhe rritje e të ardhurave të partnerëve Cashback. White Labels Solutions është një program që ofron zgjidhje për besnikëri të klubeve sportive, organizatave dhe kompanive të mëdha, pra si t'u ofrojë anëtarëve, fansave, konsumatorëve ose punonjësve të tyre përparësi nga Cashback World.

Aktualisht, më shumë se 9 milionë anëtarë janë aktivë në botë që fitojnë mundësi ekskluzive për blerje.
Cashback World ndërton një rrjet të kompanive, bizneseve të vogla dhe të mesme, partnerëve online dhe kompanive të mëdha që u japin atyre mundësinë për të blerë çdo klient i regjistruar në programin e besnikërisë. Çdo blerës ka mundësinë të regjistrohet falas, të bëhet anëtare dhe të fitojë përparësi në çdo blerje në çdo sektor tregtar anembanë botës. Anëtarët marrin përfitime cashback dhe mbledhin Shopping Points në më shumë se 120,000 Partnerë Cashback dhe më shumë se 300,000 vende private Cashback në mbarë botën. Në Maqedoni, Cashback World ka më shumë se 240,000 anëtarë dhe 1,800 Partnerë Tregtar Cashback.

Misioni dhe qëllimi ynë është të mundësojmë që të gjithë njerëzit të kursejnë para kur bëjnë blerje të përditshme. Gjithashtu, me çdo blerje automatikisht kompania mbledh një fond për projektet e asistencës. Falë Fondacionit Child & Family, secili anëtar ka mundësinë që në mënyrë pasive dhe aktive të ndihmojë të rinjtë dhe familjet në mbarë botën, të cilët kanë nevojë për ndihmë. Nga ana tjetër, përmes Fondacionit Greenfinity, së bashku me Anëtarët, ne promovojmë mbrojtjen globale të mjedisit, zbatojmë projekte të reja inovative për mbrojtjen e klimës dhe investojmë në burimet e ripërtëritshme të energjisë. Të dy fondacionet kanë zbatuar disa projekte në Maqedoni.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj