My Time-Palma Mall (Maj Tajm-Palma Mall)

ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedCards accepted

  • Address : Skopski Pat, Palma Mol 8, prizemje lok.9
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7821 км
  • Location: Приземје Палма Мол

  • Telephone 2: +389 70 914000
  • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location

Suggested results for your search terms:

Ekonomic (Ekonomik)


  • Address : bul.Jane Sandanski, TC Biser 82 lok.38
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7855 км

Jewelry, perfumes and fashion accessories

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698591405_09.png?t=true&w;=300&h;=300
Photo of Location
Map

Владата, согласно Законот за енергетика, ја донесе и Одлуката за избор на универзален снабдувач. За најповолна понуда за избор на универзален снабдувач, во ...
сите 15 | | | веќе видена

Втора година по ред, Групацијата Лимак, преку иницијативата Global Engineer Girls ( GEG) доделува 20 стипендии на девојки и млади жени кои студираат на ...
сите 13 | | | веќе видена

Државата се задолжи на домашниот пазар преку две емисии на државни обврзници во вкупен износ 49,5 милиони евра. Македонска берза соопшти дека од денеска на ...
сите 21 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel