My Time-Palma Mall (Maj Tajm-Palma Mall)

ParkingInternet accessWi-Fi Zone7 days a weekAirconditionedCards accepted

  • Address : Skopski pat 8, Palma Mall ground floor lok.9
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7821 км

  • Telephone 2: +389 70 914000
  • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
Photo of Location
Map

Македонски Телеком ги зголеми приходите од продажбата во првото полугодие годинава за 4,1 отсто во споредба со истиот период од претходната година и изнесуваат ...
сите 75 | | | веќе видена

Народната банка ја укина одлуката за привремено ограничување на распределбата и исплатата на дивиденда на акционерите на банките. Одлуката е укината денеска на ...
сите 24 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Европската унија го казни технолошкиот гигант Амазон со 886,6 милиони долари (746 милиони евра) за обработка на лични податоци, што ...
сите 10 | | | веќе видена

Какви блиски релации во Еуростандард банка му помогнале на Горан Србљак од фирмата Горекс да остане должен 1,9 милиони евра без да плати ниту една рата, ...
сите 20 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel