My Marketing

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Marko Cepenkov 9
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км
  • Lokacioni: Кисела вода, блиску до споменикот кај семафорите

  • Telefon 2: 075 319311
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/7cc7b745c1fdf69351db394fe377c4fc.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Nëse marketingu është baza që një biznes të arrij cilësinë e vet, atëher jeni në vendin e kohën e duhur. Keni atë nder t’ju përfaqësojm agjencionin My Marketing, e cila do t’ju befasoj me kualitetin dhe suksesin e vet në çdo fushë.

Shërbime:
1. Planifikim strategjik
2. Zhvillim të Brendit

3. Produkcion:
a. Koncepte
b. Brendim
c. Print
d. Audio dhe Video produkcion

4. Organizim të Ngjarjeve dhe Promocioneve shitëse:
a. HoReKa promocione
b. Trejd promocione
c. Komercial
d. Avancim i shitjes

5. Dizajn:
a. Identitet koorporativ i brendit
b. Logotip të brendit
c. 3D dizajn grafik
d. 3D animacion

6. Reklamim:
a. Media plan
b. Media, marrje me qira
c. Marrje me qira të Bilbordeve dhe Mega lajt
d. Mardhënie me publikun/PR

7. Hulumtim i tregut:
a. Raport statistikor
b. CBOT analizë

8. Veb:
a. Veb dizajn
b. Zhvillim dhe mirëmbajtje i webit
c. Internet marketing

- Facebook aplikacione
- Mirëmbajtje
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Planning

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Web services

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Advertising

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Research

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Organization of events

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Design

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Production

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Brand development


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj