Радиус (100км)

МВК Велес


  • Адреса: Петре Милевски 53
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7893 км
Мапа

Вчера излезе извештајот на Европската Комисија за напредокот на Република Македонија. Во економскиот дел тие не даваат некои добри пофалби и се кажува дека ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Зашто логинот
Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи