Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Krushevë
 • Prilep
 • Veles
 • Tetovë
 • Manastir
 • Kavadar
 • Berovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Muze
 • Mbrojtja e pasurive kulturore
 • Përmendore
 • Qendra kulturore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Muze

Spomen dom Blazhe KoneskiKategoritë:

muze

Muzeu i duhanit


 • Adresa: Krushevsko Xhade p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7471 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

Uçastak


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

Instituti Kombëtar për Mbrojtjen e Monumenteve të Kulturës dhe Muzeut


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë 142
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze, ente

Kuzman Josifovski Pitu


 • Adresa: Mara Josifoska 20
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

Mbledhje të rariteteve-Filip


 • Adresa: F.Kërklinë
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7477 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 20:00

Enti dhe muze


 • Adresa: Kliment Ohridski 18
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Enti për Mbrojtjen e Monumenteve Kulturore


 • Adresa: Kej Marshall Tito 2
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

Muze-galeria


 • Adresa: 7 Shtatori 58
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

Muzeu i qytetit të Negotinës


 • Adresa: Marshall Tito 119
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

Tera Kota


 • Adresa: Bell Kamen p.n.
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

muze

Shtëpia e Kulturës Dimitar Berovski


 • Adresa: Marshall Tito 105
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7540 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

qendra kulturore, muze

Shën Arhangell Mihaill


 • Adresa: Kirili dhe Metodij
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7540 км

Kategoritë:

manastire, muze

Enti për Mbrojtjen e Monumenteve Kulturore dhe Muzeut


 • Adresa: 27 Marsi 2
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Muzeu Kombëtar Gjevgjelia


 • Adresa: Marshall Tito 26
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

Muzej na vinoto


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Demir Kapija
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

Kategoritë:

muze

Muzeu i alfabetit shqiptar


 • Adresa: Bul.1 Maji 25
 • Vendi: Manastir

Kategoritë:

muze

Muzeu i qytetit të Kratovës


 • Adresa: Shën Gjorgji Kratovski p.n.
 • Vendi: Kratovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

muze

Shtëpia muze e Vasil Glavinov


 • Adresa: 9 Nëntori p.n.
 • Vendi: Veles

Kategoritë:

muze

Mapa

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 59 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj