Mujo Ba

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Ivo Lola Ribar 379
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7393 км

  • Telefon 2: 071 974444
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519289743_7.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Mujo Ba, është kompani e themeluar në vitin 2010 si rezultat i përvojës dhe dëshirës për investim kapital dhe zhvillim të shërbimeve tona në mënryë profesionale.

Me iniciativë nga Mujo, Xhemal dhe Hazir Bajrami, arritëm që të krijojmë kompaninë tonë dhe ta zhvillojmë atë deri në një kapacitet gjigand për vendin ku vepron.

Mujo Ba, merret me inxhiniering, ndërtitmari dhe materiale ndërtimore. Kompania jonë është lider në vendin tonë për të gjitha shërbimet që i ofron, për shkak se sjell cilësi, shërbim në kohë, punë dinamike dhe korrektësi.

Kompania sot ka një kapacitet prej 85 punetorëve dhe arrin deri në 140mᶟ kapacitet bazë betoni. Në ndërtimtari kemi arritur kapacitet prej 7’000m² për një muaj dhe shitje të materialeve ndërtimore mbi 70’000 Euro ne vit.

Për të qenë gjithmonë në anën e klientëve, kemi arritur të kuptojmë se çelësi i çdo pune është ofrimi i shërbimeve korrekte dhe serioziteti në punë. Mujo Ba, si një kompani e cila bazë të saj e ka përvojën, për të gjithë klientët dhe bashkëpunëtorët e saj sjell: INXHINIERING, NDËRTIMTARI, MATERIALE NDËRTIMORE.

Përveç shërbimeve bazë, Mujo Ba ofron edhe shërbime të tjera, sikurse janë inxhiniering, mbykqyrje, ndërtim, prodhim i betonit, fasadim, gërmim i tokës, rregullimi i kopshteve, restaurim, transport.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj