Mufti of IVZ of the Republic of Macedonia (Muftistvo na IVZ)


  • Address : Sv.Nektarij Bitolski (Zhikica Jovanovikj-Shpanac) 46
  • Place: Bitola
  • Distance: ≈7480 км

  • Telephone 2: +389 75 374874
  • Fax: +389 47 240631
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Поскапувњето на струјата ги здрма и граѓани кои интензивно трагаат како да постават сончеви панели на своите покриви со цел да ги намалат сметките за струја ...
сите 35 | | | веќе видена

Најуспешните 30 компании лани оствариле добивка поголема од 635 милиони евра и во државниот буџет само по основ на данок на добивка уплатиле барем 60 милиони ...
сите 26 | | | веќе видена

Првата монетарна куќа, односно Народната банка, повторно има потреба од нови вработувања, а овој пат тоа ќе бидат главно економисти кои ќе работат во ...
сите 16 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel