Mr.Hot Dog

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore


  • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580892345_56.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

HOT DOGU I PARË GASTRONOMIK NË SHKUP

Historia jonë filloi në verën e vitit 2017 në tarracën e City Mall Shkup, ku për herë të parë u shfaq një karrocë me hot dog me e logon MR HOT DOG.

Sot, kioska e parë e specializuar hot dog, gjendet në pjesën për ushqim, në katin e dytë në City Mall Shkup.

Në menunë tonë do të gjeni shumë kombinime që do të kënaqin shijet, madje edhe gastronomëve më të mëdhenj.

Çdo hot dog e përgatisim me përbërës të cilësisë së lartë dhe të zgjedhur me kujdes, që i përgatisim çdo ditë për freski maksimale, të gjithë përbërësit i ndërthurim dhe i ekuilibrojnë në recetat më të shijshme, pa konkurrencë kemi bukën më të mirë në qytet dhe më e rëndësishmja nga të gjitha - kushtojmë shumë dashuri dhe vëmendje çdo hot dogu që shërbehet!

Qëllimi ynë është t'ju përgatisim hot dog që nuk do ta shikoni vetëm si ushqim të shpejtë, por si një trajtim të vërtetë gastronomik.

Nuk e keni idenë çfarë ushqimi të shërbeni në eventin tuaj?

KETERING PËR EVENTE

Zgjidhni një ketering më ndryshe dhe urban për të ftuarit në eventin tuaj.
më shumë
Foto nga vendndodhjaFoto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj