Mr. Wash


  • Adresa: M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 32
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км
  • Lokacioni: Карши Беверли Хилс


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655794041_58.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Mr. Wash ги нуди следниве услуги

1. Основно перење
-надворешно (активна пена)
-внатрешно
-фелни
-гуми - noir
-инсекти
-восок

2. Премиум перење
-надворешно (активна пена)
-внатрешно
-фелни
-гуми
-инсекти
-last touch (природен car nauba восок)
-детално чистење на стакла

3. Polish express
-надворешно (активна пена)
-внатрешно
-фелни
-гуми fast n black
-инсекти
-Polish express (восок сјајна заштита)

4. Полимерна заштита

5. Перење мотор(веспа)

6. Перење мотор со издувување

7. Перење автомобилски мотор

8. Полирање

9. Хемиско

10. Полирање фарови

11. Третман на кожа со средство

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj