Mr. Vash Alek

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 13
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574768806_04.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Мр.Ваш Алек
Mr.W ju ofron shërbimet e mëposhtme

1. larje bazë
-Nga jashtë (shkumë aktive)
-Nga brenda
-Felna
-Goma - noir
-Insekte
-Me dyllë

2. Larje premium
- Nga jashtë (shkumë aktive)
- Nga brenda
- Felna
- Goma
- Insekte
- Last touch (dyll natyror car nauba восок)
- Pastrim i hollësishëm I xhamave)

3. Polish express
- Nga jashtë (shkumë aktive)
- Nga brenda
- Felna
- Goma
- Insekte
- Polish express (dyll me shkëlqim të lartë)

4. Mbrojtje polimere

5. Larje motori(vespa)

6. Larjme motori me fryrje

7. Larje e motorëve të automobilave

8. Pastrim me shkëlqim

9. Pastrim kimik

10. Pastrim faresh

11. Pastrim i lëkurës me detergjent
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj