Motorent Rent A Kar

Transport publikPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë

  • Adresa: Bul.Shën Kliment Ohridski 13-3/2
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 02 3119179
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00Foto nga vendndodhja
Motoren Rent A Car mundëson dhënie me qira të automobilave dhe furgonave, si dhe transport shatël për udhëtarë.

Gjithashtu mundëson dhënie me qira të automjeteve nga aeroportet në Shkup dhe Ohër.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj