Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Auto rental commercial (rent a car agencies)
 • Motorcycles & scooters - hire
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Motorcycles & scooters - hire in Ohrid

Atv Adrenaline/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Escape


 • Address : K.J.Pitu 1
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈9508 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 19:00 • Sun from 09:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pegasus


 • Address : Naum Ohridski, s.Peshtani 89
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 98 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 63 | | | веќе видена

Откако минатата недела беа именувани нови членови на Надзорниот одбор и на Одборот за ревизија на Стопанска банка Скопје, денеска се одредени и нивните годишни ...
сите 22 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel