Moto-komerc  • Telephone 2: +389 75 287255
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00
    Sat from 09:00 to 14:00
  • Пауза: Mon - Fri from 14:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Владата е сигурна дека зимава ќе го згрее Скопје но се уште не е сигурна како ќе го направи тоа. ЕСМ доби 18 милиони евра од Буџетот за да купи гас но се уште ...
сите 413 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel