Motiv plus

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Goce Dellçev 151
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈7916 км

  • Telefon 2: 032 608236
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00
    Sh nga 08:00 deri më 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1565791826_31.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Motiv plus është studio me traditë shumëvjeçare në dizajn dhe advertajzing, shtypje, përpunimin e reklamava ndriçuese tabela reklamuese, bilborde, brendim të vitrinave dhe automjetve, aplikacione në mur, shtyje digjitale.

Në programin prodhues të Motiv Plus janë:
- Reklama ndriçuese në reaizime të ndryshme (alumin, pleksiglas)
- Tabela reklamuese, bilborde (për marrje me qera), toteme, cerada të shtypura (banera), shënim të brendëshme dhe të jashtme për drejtim dhe rregullim
- Foli të shtypura vetëngjitëse, cerada, letër fotoglos, kanvas, flamuj me ngjyra, foli e perforuar
- Maica të shtypura (nga prodhimi i vet)
- Materiale të shtypura reklamuese (kimik, shkrepsa, notesë, ombrella, kapela, shalle, kalendarë, flamuj, ngjitës,...)
- Materiale të shtypura promovuese (flaerë, katalogje, broshura, vizitkartela)
- Prodhim dhe shtypje të kutiave të ndryshme (për piza, pastrmali, etj.)
- Ftesa për dasma
- Ngjitëse për murë

Shërbimet që ofron Motiv Plus janë:
- Dizajn dhe përgatitje grafike
- Shtypje digjitale të formateve të ndryshme të printerit ROLAND (PVC foli vetëngjitëse, cerada, letër fotoglas, pëlhur kanvas, foli e perforar, flamuj, etj.)
- Prerje digjitaleShtypje në të gjitha llojet e materialeve (qelq, qeramikë, alumin, pleksiglas,...)
- Vulosje sipas formës së kartonit, gomës, plastikave të buta
- Brendim të vitrinave dhe automjeteve
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj