Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Motels
 • Restaurants a - z
 • Hotels
 • Bed & breakfast
 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Motels in Skopje

Alba


 • Address : Cvetan Dimov 132/135
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atika


 • Address : Samardzhiska, Stara Charshija 32
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

Categories:

motels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalabrija


 • Address : Kjemal Ataturk b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Le village


 • Address : Rade Jovchevski Korchagin 37
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

Categories:

motels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Livija


 • Address : ul.1, s.Petrovec b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7440 км

Categories:

motels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonijaturist A.D.


 • Address : Filip Vtori Makedonski (Mosha Pijade) 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Motel Sel/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Motel Vila


 • Address : ul.20, s.Vizbegovo 15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7419 км

Categories:

motels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rio Vila


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7419 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Smira


 • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Попова Шапка е спремна за зимската сезона, која официјално ќе почне на 15-ти, или 20 декември. Направени се на време сите потребни инспекции, сите технички ...
сите 11 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Поради воведувањето на еврото во Хрватска, наскоро ќе бидат достапни само 40 отсто од банкоматите. Околу 50 од нив беа затворени во ...
сите 23 | | | веќе видена

Државниот совет на Словенија денеска изгласа суспензивно вето на неодамна усвоениот амандман на Законот за данок на доход. Во сегашната тесна ситуација, не ...
сите 4 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel