Monolit Grup

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1552313739_81.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

MONOLIT GRUP SHPK SHTIP, si një kompani projektimi, dizajni dhe inxhinierie, është themeluar në vitin 2014.
E specializuar dhe e licencuar për PROJEKTIM dhe MBIKËQYRJE të ndërtesave të kategorisë së dytë, me licencë të lëshuar nga Ministria e Transportit dhe Lidhjeve të Republikës së Maqedonisë.

Në punën tonë ne zbatojmë standardet europiane, trendet dhe inovacionet.

Ne ofrojmë:

>> Zgjidhje funksionale
>> Hapësirë të shfrytëzuar maksimalisht sipas dëshirës së investuesit
>> Enterier bashkëkohor
>> Stil dhe dizajn të përkryer

Ne ofrojmë shërbime dhe zgjidhje të plota që përmbushin plotësisht nevojat e klientëve. Si partner juaj i besueshëm, ne i respektojmë plotësisht afatet e dakorduara për realizimin e projekteve, duke përdorur trendët bashkëkohore botërore dhe teknologjitë e reja.

Produkte

- Prodhimi i dokumentacionit të plotë të projektit
- Zgjidhje idesh
- Mbikëqyrje e ndërtimit
- Shërbime konsultuese në fushën e arkitekturës dhe ndërtimit
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj