Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Bitola
 • Skopje
 • Tetovo
 • Prilep
 • Krusevo
 • Stip
 • Kicevo
 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Monasteries
 • Macedonian eastern orthodox churches
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Monasteries

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Sv.GorgiCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Gorgi PobedonosecCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Kiril i MetodijCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Naum Ohridski Cudotvorec/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Nedela


 • Address : Duzlacki rid
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7494 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 20:00

Categories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Nikola Sisevski


 • Address : Matka
 • Place: Skopje

Categories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Petka


 • Address : f.Gabres
 • Place: Kumanovo

Categories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.PreobrazenieCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.PreobrazenieCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.PreobrazenieCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Spas


 • Address : s.Aldanci
 • Place: Krusevo

Categories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.SpasCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Troica


 • Address : s.Skacovce
 • Place: Kumanovo

Categories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Velikomacenik GeorgijCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sveti Stefan


 • Address : Tourist Settlement St. Stephen
 • Place: Ohrid

Categories:

hotels, monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sveto PreobrazenieCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TreskavecCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uspenie na Presveta BogorodicaCategories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Uspenie na Presveta Bogorodica (Uspenie na Presveta Bogorodica)Categories:

monasteries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vodoca/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Народната банка за годинава очекува порст на странските инвестиции во земјава и постепено стабилизирање на износот на дознаките од странство, но не и дека тие ...
сите 109 | | | веќе видена

Владата да ја повлече одлуката за продажба на земјоделско државно земјиште по најмногу евро за квадрат, бараат од ново формираната партија Граѓански Фронт. Ќе ...
сите 13 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Милионерите Питер Тиел и Алан Хауард инвестираа во нова размена на криптовалути, дознава „Фајненшл тајмс“. Компанијата, водена од ...
сите 31 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel