Момент Евентс


  • Адреса: Страшо Пинџур 43
  • Место: Тетово
  • Локација: кај плоштад

  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Меѓународниот монетарен фонд малку ја зголеми својата перспектива за глобален раст оваа година поради „изненадувачки отпорната“ побарувачка во САД и Европа, ...
сите 49 | | | веќе видена

Минатата недела привлече внимание веста дека 40.000 жители на малото Кнежевство Лихтенштајн на 29 јануари ќе одлучуваат на референдум за иницијативата за ...
сите 2 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи