Moka-prom

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: Industriska zona p.n., Lagja Karposh
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7436 км

  • Telefon 2: 070 334416
  • Faksi: 031/439021
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1621578592_94.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Продажба на:

-минерални ѓубрива,
-сточна храна,
-премикси,
-храна за кучиња,
-пелетирани концентрати,
-пченично брашно
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj