Модус центар


  • Адреса: Московска 9-2/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7849 км
  • Локација: Тафталиџе 2


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1588683973_69.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Консултативно-едукативен центар, составен од тим на обучени психолози со специјализирани познавања од менаџментот на човечки ресурси, коучинг и организациска психологија преку консултативни услуги, обуки и коучинг им oвозможува на своите клиенти селекција на вистинските луѓе, личен и професионален раст и развој на вработените, максимално развивање на нивните работни потенцијали и нивно интегрирање во ефективни тимови.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи