Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Modë - aksesorë
 • Çanta
 • Stoli - prodhim dhe tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Modë - aksesorë në Strugë

Berbej


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 22:00 • Sh nga 10:00 deri më 16:00

Duki Daso i Pien


 • Adresa: Korpusi i 15-të 11
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 23:00

My Time


 • Adresa: Marshall Tito 1/1
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Rojal Perl


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Mapa

Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот учествува на 42-от меѓународен саем за туризам ”SAJAM TURIZMA 2020” во Белград, заедно со општините Дојран и ...
сите 38 | | | веќе видена

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 60 | | | веќе видена

Коморскиот инвестициски форум на шесте земји од Западен Балкан и Генералниот директорат за Европска соседска политика и преговори за проширување (ДГ НЕАР) ќе ...
сите 51 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj