Mobilje Teko


  • Adresa: Hristijan Todorovski Karposh 18
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7861 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:30 deri më 17:30
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1506344821_78.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Компанијата MOBILJE TEKO прави мебел по нарачка од типот на:
- Скали и огради
- Кујни
- Маси
- Комоди
- Дрвени врати
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj