Mobility Broker

Punojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

  • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 51
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Lokacioni: Центар, кај Млин Балкан

  • Telefon 2: 02 3181402
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/095104abb597faf0a843cf5e1ac7fc23.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Mbrojm interesat Tuaja gjatë sigurimit!

Zgjedhni Mobiliti Broker SHA konsultuesi i Juaj falas, ndërmjetësues dhe përfaqësues pvr të gjitha nevojat dhe pyetjet nga sfera e sigurimit modalitet, cilësi, si dhe ndërmjetësim për realizimin e kërkesave për damëshpërblim:

• Sigurimin e pronës;
• Siguriminin e automjeteve motorike;
• Karton i gjelbërt;
• Sigurim i transportit;
• Sigurim nga përgjegjsisë
• Sigurim nga fatkeqsitë
• Sigurim i jetës
• Sigurim udhëtimi
• Sigurim plotësues mjekësorë


* Polisa nga të gjitha kompanitë e sigurimit në treg
* Përfaqësim para kompanive të sigurimit në rast të ndodhjes së dëmit pa shtim, në rast se jeni shfrytëzues i shërbimeve të Mobility Broker.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj