Мобилити Брокер

Работиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 51
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10684 км
  • Локација: Центар, кај Млин Балкан

  • Телефон 2: 02 3181402
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1598351779_6.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Преку Мобилити Брокер достапни ви се полиси за сите видови на осигурување од сите осигурителни компании во земјава:

• Осигурување на моторни возила
- Каско осигурување
- Осигурување од автоодговорност
- Зелена карта
• Гранично осигурување
• Осигурување на имот
• Транспортно осигурување
• Патничко осигурување
• Осигурување од одговорност
• Осигурување живот
• Осигурување од незгода
• Приватно здравствено осигурување

Како наши клиенти добивате бесплатно посредување при реализација на отштетни побарувања, и тоа:

• Укажување на помош во текот на важење на договорот за осигурување
• Подготовка на доказна документација за основа и висина на отштета
• Советување во процесот на отштетно побарување.

Услугите на Мобилити Брокер се бесплатни и не влијаат на цената на вашето осигурување.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи