Мобилен Санитарен Сервис МСС

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул1409 бр.9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10679 км
  • Локација: Стаклара

  • Телефон 2: 02 2461117
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1419424834_24.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Мобилен Санитарен Сервис МСС врши изнајмување, сервисирање и оддржување на преносни тоалетни WC кабини.

ТОИ ТОИ ви понудува услуга со транспорт, изнајмување и оддржување на производите:
• преносни тоалетни кабини
• санитарни контејнери

Покрај тоа како ексклузивни застапници на фабриката ХЕРАС Ви понудуваме услуга за изнајмување и монтажа на:
• заштитни огради во градежниШтво
• заштитни огради во сообраќај
• заштитни огради за манифестации

ТОИ ТОИ брендот ја покрива палетата на производи според европските стандарди на нашиот основач Германската фирма АДЦО Интернационал ГмбХ со седиште во Ратинген. ТОИ ТОИ брендот е присутен во 64 земји во светот Европа, Азија и УСА, а во Р.Македонија преку Ќерка фирма МСС мобилен санитарен сервис ДООЕЛ Скопје.

ТОИ ТОИ веЌе 10 години Ви стои на располагање и со професионалност ги задоволува Вашите потреби.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи