Моби штрк


  • Адреса: Велес 5
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7908 км
  • Локација: стара чаршија

  • Телефон 2: 076 725380
  • Факс: 047 550657
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 08:00 до 18:00Мапа

Шведската централна банка „ Riksbank ” во текот на наредните 12 месеци ќе започне со тестирање на е-круната , првата дигитална валута издадена од една ...
сите 5 | | | веќе видена

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи