Моби штрк


  • Адреса: Велес 5
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈10769 км
  • Локација: стара чаршија

  • Телефон 2: 076 725380
  • Факс: 047 550657
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 08:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Развојна банка на Македонија ќе земе заем од Банката за развој при Советот на Европа – ЦЕБ во висина од 50 милиони евра, кои ќе бидат обезбедени со државна ...
сите 7 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи