Mo construction
//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1657614077_52.png?t=true&w=300&h=300


ОД ТЕМЕЛ ДО КРОВ

Изградба, проектирање и надзор на станбени згради, деловни објекти, хали за индустриско производство.

Имаме богато искуство работејќи како главни градежни изведувачи на сите видови проекти, големи и мали, од одржување и подобрувања на домот до доградби, реновирање и нови градби. Работиме и комерцијални инприватни објекти.

Нашите лиценци и сертификати го потврдуваат квалитетот и професионалноста на нашата работа и тимот кој стои зад реализацијата
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj