MN-AS

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë


  • Telefon 2: 075 448892
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1509538277_84.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania MN-AS merret me prodhimin e pllakave Terrazzo, ndërtimin, projektimin, mbikëqyrjen, blerjen e banesave dhe lokaleve afariste …
Sot kompania është e organizuar në pesë linja, me plane për të hapur linja të tjera në vitet e ardhshme:

• Prodhim i pllakave Terastone
• Shitje dhe blerje e apartamenteve dhe lokaleve afariste
• Projektim
• Ndërtim
• Mbikëqyrje

Për sukseset e përpjekjeve tona flet vetë puna (deri më sot) në fushën e industrisë së ndërtimit, si ndërtesa private, ndërtesa publike, kopshte të rregulluara dhe objekte të tjera edhe me suksesin e përpjekjeve tona (kompania jonë) flasin mijëra m² pllaka të prodhuara dhe të vendosur për një kohë të shkurtër, në parqe të hapura, tarracat shtëpie, dhe objekte të tjera biznesi. Gjithashtu, mund të mburremi se ne jemi një nga kompanitë e pakta që klientëve të tyre u ofron një shërbim të plotë pas-shitjes (transport, përgatitje për montim dhe montim).
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj