Ммг конструктион


 • Адреса: 15-ти Корпус 21
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1658238847_24.png?t=true&w=300&h=300


  Фото и видео галерија

  ММГ Конструкт ДОО е македонска компанија формирана во декември 2020г, лоцирана во Охрид. Компанијата се бави со производство на секаков вид:

  -ПВЦ прозорци и врати
  -Алуминиумски прозорци и врати
  -Секаков вид застаклување
  -Сигурносни врати
  -ПВЦ и алуминиумски ролетни
  -Комарници

  Salamander Industrie-Products GmbH со седиште во Turkheim / Unterallgäu е еден од водечките европски енкодери за квалитет за заштеда на енергија, дизајн-ориентирани прозори и системи за врати и прозорци со брендот Salamander World Systems Brand. Обезбедува иновативни, индивидуализирани производи кои се одржливи, издржливи и идни-ориентирани. Како искусна компанија, Саламандер го насочува својот моќен опсег на производи и неговите решенија базирани на апликации токму на потребите на купувачите на прозорци и врати – со знак за одличен квалитет “Made in Germany”, одржливост, сигурна услуга и високи можности за испорака.

  Светот брзо се менува и секој ден се раѓаат нови барања. Современите згради бараат проектирање и изградба на системи за оградување со високи стандарди. Фокусирајќи се секогаш на спецификациите и барањата на најнапредните пазари во светот, АЛУМИЛ создаде производно портфолио кое вклучува иновативни производи и совршено одговара на современите градежни потреби.

  Потребите на нашите клиенти се доста широки, а исто така и нашето портфолио на производи. Секој од нашите производи беше дизајниран со една мисла на ум: Како да го понудиме најдоброто можно решение и да ја максимизираме вредноста за нашите клиенти.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи