Mlekara Mavrovo


  • Adresa: 11 Tetori p.n., Tregu i gjelbërt
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км

  • Telefon 2: 045 287140
  • Faksi: 02 3134519
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620220108_29.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Млекара „Маврово“ е основана во 2004 година, и од првиот ден на деловно работење до денес имаме јасна цел - да произведуваме висококвалитетни, свежи и вкусни млечни производи.

Наша желба и наш фокус е да ја стекнуваме довербата на нашите клиенти секој ден и сите кои ќе ги вкусат нашите производи да го почувствуваат уникатниот начин на производство на сирење, урда, кашкавал.

Нашата компанија претставува сплет на традицијата и современоста - компанија која расте и се развива заедно со новите трендови, а во исто време останува верна на своите основни принципи за квалитет.
më shumë
Foto nga vendndodhjaFoto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj