Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Струмица
 • Кочани
 • Тетово
 • Штип
 • Кичево
 • Прилеп
 • Охрид
 • Виница
 • Свети Николе
 • Битола
 • Македонски Брод
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани - млечни
 • Леб и бели печива
 • Пекарници
 • Слаткарници
 • Бурекџилници
 • Торти И Украси За Торти - Производство И Трговија
 • Слатки - Производство
 • Мекици - Производство И Порачка
 • Ресторани - Пицерии
 • Сладолед - Производство И Трговија
 • Свадби - Храна И Пијалаци
 • Фурни
 • Чоколадо - Производство И Трговија
 • Кетеринг
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Млечни ресторани


Сирена


 • Адреса: Илирија 78
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9423 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 00:00

Кастело бејкери


 • Адреса: Борис Кидрич 120
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9423 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 21:00 • Саб од 07:00 до 19:00

Риниа


 • Адреса: Љуботенска 95
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9423 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Пеливан


 • Адреса: Методија Андонов Ченто б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9423 км

Мидпоинт


 • Адреса: Илинденска б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈9424 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 00:00

Специјал - дирекција


 • Адреса: Лепенец 32
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9435 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Жито леб


 • Адреса: Ѓорче Петров б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9436 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 18:00 • Саб од 06:00 до 15:00 • Нед од 07:00 до 13:30

Ваташа


 • Адреса: Ацо Шопов 4 (Пролетерска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9436 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 14:00

Боби


 • Адреса: Пролетерска 17
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9436 км

Нарциз


 • Адреса: ТЦ Живко Брајковски лам.1 лок.13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9436 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 20:00 • Нед од 06:00 до 17:00

Тонис бејкери


 • Адреса: Скупи 18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9436 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00 • Саб од 08:00 до 15:00

Специјал


 • Адреса: Никола Парапунов б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9437 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Ти амо 2


 • Адреса: Тале Христов 3 лок.6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9437 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 00:00

Ти амо


 • Адреса: 2-ра Македонска бригада 9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9437 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 23:00

Палма


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 121
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9437 км

Специјал


 • Адреса: Љубљанска 4, Сити Мол кат 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9437 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 22:00

Жито леб


 • Адреса: пазар Тафталиџе б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9437 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 16:00 • Саб од 06:00 до 14:00 • Нед од 07:00 до 13:30

Вегера


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 103
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9437 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00

Гарф


 • Адреса: Ќемал Сејфула б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9438 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00

Мапа

На 10 декември 2019 година, Комитетот за оперативна монетарна политика на Народната банка ги разгледа клучните показатели за домашната економија и движењата на ...
сите 90 | | | веќе видена

Нов извор на снабдување на земјата со гас е придобивката што ја очекуваат стручните лица од поврзувањето со гасоводот што доаѓа од Азербејџан. Како што е ...
сите 46 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи