MK-Ekopak

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Kole Kaninski 5-a
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7908 км

  • Telefon 2: 070 350544
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581497309_98.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

MK-EKOPAK është kompani me përvojë 30 vjeçare në ndërmarrësi në industrinë grafike, ndërsa si kompani në vete është themeluar në dhjetor të viti 2008 dhe që atëherë vepron me sukses në Maqedoni dhe në Ballkan. Është e specializuar në prodhimin e qeseve të letrës dhe ambalazhës nga kartoni, dhe në kuadër të kompanisë janë edhe dizajni grafik dhe prodhimi i materialeve të shtypura me cilësi të lartë, si dhe përfundim profesional. Sot kompania ofron shërbim të plotë, nga dizajni kretiv përmes shtypjes kualitet të lartë, duke përdorur materialet më të mira për produkte për përfundim professional, janë të dizajnuara për të përmbushur nevojat e klientëve të saj. Gjithashtu merret edhe me shitjen e lëndëve të para siç janë foli polipropileni, me shkëlqim, metalike dhe mat.

Strategjia - MK EKOPAK

MK - EKOPAK gjithmonë ndjek trendet dhe teknologjitë e reja në grafikë, të cilat janë kyqe për të përfituar konsumatorë të rinj dhe mbajtjen e atyre të vjetër dhe vazhdimisht përpiqemi për të përmirësuar cilësinë e shërbimit, përgjegjshmërisë dhe qëndrueshmërisë në kryerjen e detyrave, me angazhimin rigoroz kah cilësia me qëllim të krijojmë produkt që do të ndihmojnë konsumatorët dhe vet të përmirësojnë biznesin e tyre.


- Qese të brenduara
- Qese komerciale
- Ambalazhë kartoni
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj