MK-Ekopak

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Kole Kaninski 5-a
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7908 км
  • Lokacioni: веднаш под камен мост

  • Telefon 2: 070 350544
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581497309_98.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

MK-Ecopak është një kompani e specializuar për prodhimin e qeseve letre dhe ambalazheve prej kartoni, dhe kompania përfshin gjithashtu dizajnin grafik dhe prodhimin e materialeve të printuara të cilësisë së lartë, si dhe përfundimin profesional.

Produktet dhe shërbimet:
• Qese letre (të markës dhe komerciale)
• Paketim prej kartoni
• Dizajn grafik
• Printime me cilësi të lartë
• Ripromateriale si filma polipropileni, me shkëlqim, të metalizuar dhe mat.

Kompania ofron një shërbim të plotë, që nga dizajni kreativ deri tek printimi me cilësi të lartë, duke përdorur materialet më cilësore deri tek mbarimi profesional i produkteve, të gjitha për të kënaqur kërkesat e klientëve të saj.

MK-Ekopak është një kompani me përvojë 30 vjeçare në ndërmarrësi në industrinë grafike, dhe si kompani e saj është themeluar në dhjetor të vitit 2008 dhe që atëherë ka operuar me sukses në Maqedoni dhe në Ballkan.

MK-Ecopak ndjek gjithmonë tendencat dhe teknologjitë e reja në grafikë që janë vendimtare për të fituar klientë të rinj dhe për të ruajtur të vjetrit dhe përpiqet për përmirësimin e vazhdueshëm të cilësisë së shërbimeve, përgjegjësinë dhe konsistencën në kryerjen e detyrave, me një përkushtim të rreptë ndaj cilësisë në rregull. për të krijuar një produkt që do t'i ndihmojë klientët të përmirësojnë biznesin e tyre.

Per me shume informacion na kontaktoni ne 047 525252.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj