Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Tetovë
 • Stip
 • Prilep
 • Gostivar
 • Strumicë
 • Veles
 • Ohër
 • Strugë
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
 • Shën Nikollë
 • Vinicë
 • Radovis
 • Berovë
 • Mavrovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Klinika dhe qendra klinike
 • Laboratore biokimike
 • Mjekësi - aparate dhe pajisje
 • Spitale
 • Ambulanca
 • Mjekësi - Materiale Mjekësore Për Konsum
 • Poliklinika
 • Ordinanca Pediatrike
 • Ordinanca Për Sytë
 • Ordinanca Stomatologjike (Dentistë)
 • Masazh Terapeutik
 • Ordinanca Për Terapi Fizikale
 • Mjekësia Alternative
 • Ordinanca Internistike
 • Rehabilitim - Qendra
 • Ordinanca Gjinekologjike
 • Ordinanca Kardiologjike
 • Farmaci
 • Veledrogeri
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Mjekësi

Dr. Gazmend


 • Adresa: 29 Nëntori p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

Dr. Ollga Jovanovska


 • Adresa: 29 Nëntori p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 12:00

Dr. Roza


 • Adresa: Boris Kidriç 51
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

Dr. Stojko Bojovski


 • Adresa: Rr.142 nr.5
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Dr. Svetllana


 • Adresa: JNA 19
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 12:00

Dr. Vesna


 • Adresa: Mehmet Pashë Deralla p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Fi-OlKategoritë:

poliklinika

Fizart


 • Adresa: Rr.180 nr.23
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Специјалистичка ординација по физикална медицина и рехабилитација.

Florens


 • Adresa: F.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7401 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 22:00

Freuris


 • Adresa: Mirçe Acev 15
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

laboratore, farmaci

GrupçinIbn -sina


 • Adresa: F.Reçicë e Madhe
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км

Kujdesi


 • Adresa: f.Gollema Reçica
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км

Mapa

Преку новиот Закон за енергетика и со силните инвестиции во обновливи извори на енергија и гасификација, Владата го стабилизираше вртоглавиот раст на цената на ...
сите 30 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj