Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Kavadar
 • Kumanovë
 • Ohër
 • Koçanë
 • Probistip
 • Gostivar
 • Kërçovë
 • Strumicë
 • Mavrovë
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mjaltë - prodhim dhe tregti
 • Barëra - bimë mjekësore
 • Pajisje për bletari
 • Kozmetikë
 • Fruta - përpunim, prodhim dhe tregti me shumicë
 • Brumë - Prodhim Dhe Tregti
 • Qumësht Dhe Produkte Qumështi
 • Kasapë Dhe Mishtore
 • Ushqim I Shëndetshëm - Prodhim
 • Mjekësia Alternative
 • Perime - Prodhim, Përpunim Dhe Tregti
 • Ushqim I Shëndetshëm - Shitore
 • Ushqim I Shëndetshëm - Tregti Me Shumicë
 • Ushqim - Prodhim
 • Higjienë - Preparate
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Mjaltë - prodhim dhe tregti

Nektar-Bt


 • Adresa: Fushtani 4
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Olga dhe Aco Shishkovska


 • Adresa: Zllatibor 9
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pcelarnik BN


 • Adresa: F.Dihovë
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Petrovski Iljo


 • Adresa: Vasil Bërklevski 22-a, Orizare e Epërme
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pçela-med


 • Adresa: Strasho Pinxhur 12
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈7869 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Res-kom


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 3
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7882 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sane Vasiljkovski


 • Adresa: Boro Çushkar 7-b
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Saqe


 • Adresa: Franklin Ruzvelt 60-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Saso Spasov


 • Adresa: Nikolla Vapcarov 1
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7924 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shimes


 • Adresa: Boshko Najdovski 16 (Matija Gubac)
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shtepia Tradicionale Eko etno


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:30 deri më 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shu-mi


 • Adresa: Marshall Tito 90
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈7966 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Siti vet


 • Adresa: Goce Dellçev 61
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sllagjan Spasovski


 • Adresa: Rr.620 nr.8
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7863 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stojanovski Ico


 • Adresa: Zaharija Shumlanska 53-a/20 (Prilepska)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tajmishte


 • Adresa: Rruga Magjistrale 8-a
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tentorium


 • Adresa: Pançe Peshev 9
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trajçe Llozanovski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trimed


 • Adresa: Pitu Guli 74
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vane Çestojanov/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Дигитализацијата на услугите е една од примарните процеси во Нептун Македонија, компанијата која континуирано на иновативен начин им го олеснува на ...
сите 35 | | | веќе видена

Голем број на компании не останаа имуни на корона вирусот и најавија банкрот. Очекувањата беа такви, и за жал сеуште не доаѓаат позитивни сигнали за брзо ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj