Mishe Sistemi


  • Adresa: Blagoja Toska p.n.
  • Vendi: Tetovë


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580889345_07.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ndjehuni të sigurt me ne. Ne kemi zgjidhjen e plotë për shtëpinë tuaj, hapësirën afariste dhe hotelin tuaj!

Mishe Sistems ofron:

Delgate Motor DC120 Spring Gate Opener Set - 600KG

Mbrojtje termike e ndërtuar në mbështjellëset e motorit. Puna e vendosur është bërë nga turbina dhe krimbi, funksionon me qetësi.
Në rast të ndërprerjes së energjisë elektrike, porta mund të hapet dhe mbyllet manualisht pas heqjes së siguresës. Startim i butë dhe fikje e ngadalshme. Funksion mbrojtës automatik. Interfejs të shumta (UPS, infrared, diellore, Bluetooth, llambë alarmi, aplikacion për telefon celular, sistem vizual, butona të jashtëm, etj.).
Furnizimi me energji elektrike: AC220V DC24V;
Shpejtësia e motorit: 1800r/min;
Shpejtësia e portës: 12m/min

HIKVISION bullet kamera
Zgjidhje e plotë për hotele

-Bravë elektrik;
- Softuer në gjuhën maqedonase;
-Mbikëqyrje video;
-Sisteme alarmi dhe kundër zjarrit;
-Kontrolli i hyrjes;
-Evidencë për orarin e punës;
-Automatizim

Hik Vision Domofon/Videofon
Monitor, displej me ngjyrë 7“ Touch-Screen me rezolucion 800x480, Linux OS, 10/100Mbps Portë Ethernet dhe Modul Ëi-Fi 802.11b/g/n i integruar, Funksionet: Interkom/aftësi për lidhje (thirrje) me monitorë të tjerë/hapja me telekomandë e derës/ dokumente për mesazh zëri /përgjigja automatike dhe regjim "Do not disturb", mikrofon dhe altoparlant, 8 alarme hyrëse/1 dalje me kolektor të hapur, pllaka për montim në mur, 12 Vdc / karikim 12 Vdc/10Ë ose 24 Vdc Passive PoE, dimensione 217×142×26 mm'

Villa njësi thirrëse videofonike me 4 butona dhe kamerë e integruar 1.3 MP, maskë alumini, rezolucion i kamerës: HD720P, 25fps(P), lidhje në rrjet 10M/100M, interfejs komunikimi RS-485, 4 alarme hyrjeje, 1 alarm dalës, mbrojtje IP65, karikim 12 VDC, IR ndriçim në kushte nate. Lexues i integruar kartelash.
më shumë

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj