Mise  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1605097846_33.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Мише
НАЈНОВА ОПРЕМА И УСЛУГА, ПО ПРИФАТЛИВИ ЦЕНИ

Кога станува збор за поправка на автомобил, знаеме дека сервисирањето може да ве чини цело богатство, а сервисот што ќе го дибие вашето возило и да не биде така добар. Ние во Мише ви обезбедуваме висок квалитет на услуга за поравка на вашиот автомобил од обучени механичари и повеќе личен контакт за да осигурите дека вие и вашето возило сте добро згрижени.

Нашите главни трошоци ќе бидат помалку, а друга предност е што имаме вработено механичари кои се со големо искуство, па затоа ја имаме експертизата. Не мора да ги плаќате надуените трошоци со доаѓање тука, а сепак ќе ја добиете стручната предност.

Мише нуди широк спектар на услуги, помагајќи да се обезбеди оптимална изведба на вашето возило. Ние обезбедуваме услуга во следните облсти, плус повеќе:

-Климатизација
-Поправка и одржување на дизелот за автомобили и камиони
-Поправка и замена на тркала и гуми
-Целосни механички поправки
-Компјутеризиран баланс на гуми
-Услуга на системот за хидраулични сопирачки
-Поправки на системот за гориво
-Услуга на системот за гориво
-Услуга за брзо подмачкување
-Електроника, електрична и компјутерска дијагностика
-Поправка и обнова на моторот

И многу повеќе. Контактирајте не и прашајте за совет и услугата која ви е потребна. Ние сме ви на располагање.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj