Mis-H  • Telefon 2: 033 270141
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1457521207_72.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Ne jemi kompani për Prodhim të Rezitancëve elektrike të tubave me vendndodhje në Probishtip, dhe ne jemi fabrika e vetme në Maqedoni e tipit të tillë, që kemi një proces komplet dhe të plotë në prodhimin e rezistencave elektrike.

Disponojmë pajisjet më cilësore për prodhim të rezistencave elektrike për tuba nga prodhuesi suedez i njohur botërisht -KANTAL, me kapacitet vjetor për prodhim të mbi 220.000 copëve.

Pajisjet e tilla, të ndërthurua me stafin tonë të specializuar dhe 25 vjet përvojë të madhe në këtë fushë të punës, kontribuuan që prodhimet tona të karakterizohen nga cilësia e lartë, në përputhje me moton tonë kryesore drejtuese të zhvillimit tonë: CILËSI DHE KONKURRENCË

Prodhojmë rezistenca tubash, rezistenca patrone, rezistenca rrip,rezistenca qeramike, rezistenca galvanike, si dhe elemente shoqëruese rezistencash. Rezistencat e tubave i punojmë me çelik inoksi me cilësi të lartë, në dy variante të dimensioneve finale të rezistencave që mund të jenë F6,5mm, dhe F8,5mm dhe gjatësia e rezistencës në formë të lakuar mund të arrijë nga 100mm deri 5000 mm dhe pastaj të punuara në mijëra forma të ndryshme dhe lloje të rezistencave.

Si asortimente të rezistencave, lista e prodhimeve të produkteve tona që përdoren në mjedise nga më të ndryshmet është e madhe
- mediumi i punës: (ajër, ujë, vajë, acide, fluide të ndryshe, etj), por kryesisht do t'i vendosim në tre kategori:
- Rezistenca për amvisëri dhe përdorim të gjerë
- Rezistenca për pajisje hoteleri dhe pastiçeri
- Rezistenca për Industrinë dhe përdorim special

Përparësia jonë është që blerësi ynë në një afat kohor sa më të shkurtër të fitoni zgjidhje cilësore sipas dëshirës, që do të thotë se prodhimi ynë është fleksibil dhe i orientuar ndaj të gjitha standardeve si dhe njëkohësisht ndaj të gjithë kërkesave specifike të konsumatorëve. Mjafton të na dërgoni skicë, mostër ose mendimin(idenë) tuaj se çfarë ju nevojitet dhe stafi ynë i specializuar do të përgatis një prodhim të gatshëm të duhur, më të mirë për nevojat tuaja. Për gjithçka që ju nevojitet nga ndonjë rezistencë elektrike, lirisht na kontaktoni, me kënaqësi jemi në dispozicionin tuaj!

Kontaktoni me ne për më shumë informacion në telefon 070 920756, ekipi ynë i perfessionalëve të vëllimit është në dispozicionin tuaj.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj