Mircevska Aleksandra


 • Address : JNA 9
 • Place: Tetovo


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditionedChildren welcome

  Glosa-


  • Address : Gjorche Petrov 34
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10680 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00

  Interactive Language Studio that organizes courses, individual classes and court translations for all languages.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601972730_47.jpg?t=true&w;=300&h;=300

  Eurolingva


  • Address : bul.Partizanski Odredi 15-a-2/12
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10684 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d7f4121814ee145db8c53ad570d01c53.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  6 days a week

  Gordana Mihajlovska - Slovenian, Serbian, Croatian / Gordiva - English, German, Italian


  • Address : ul.1737, Pajko Maalo b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10685 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00 • Sat from 09:00 to 14:00

  Authorized court translator Gordana Mihajlovska after SLAVIC, SRPSKI AND CROATIAN LANGUAGE.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1586771308_28.png?t=true&w;=300&h;=300
  Public transportWi-Fi Zone

  Lingvanet


  • Address : Kole Nedelkovski 16
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10683 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 20:00

  LINGVANET DOOEL provides translations from professional translators in all languages and in many domains.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554973310_9.png?t=true&w;=300&h;=300

  Немало никакви закани за вработените во Министерството за финансии кои одлучиле да покажат револт од непокачувањето на платата за одобрените 30 %, рече денес ...
  сите 47 | | | веќе видена

  Енергетскиот гигант Шел лани оствари рекорден профит благодарение на високите цени на нафтата и гасот. Компанијата објави дека прилагодената добивка порасна на ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Во РЕК Битола пристигна трансформаторот кој беше испратен на поправка во Србија, по оштетувањето настанато во пожарот во ноември 2021 година, соопшти ЕСМ. ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel