Mir-Mar


  • Adresa: Aminta III (Lleninova) 33-a/9
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10684 км

  • Telefon 2: 02 3220522
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:30
    Sh nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 20 | | | веќе видена

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 175 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj