Miniso

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreFëmijët janë të mirëseardhur

  • Adresa: TC Ramstore Mall kati 1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км

  • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00Foto dhe video galeri

Natyra në të cilën një person jeton ka fuqi magjike. Ne kënaqemi në atë që na jep natyra, mësojmë dhe krijojmë prej saj.

Për shkak të kësaj, ne jemi në kërkim të filozofisë së thjeshtë për jetë natyrore, dizajnim dhe prodhim të produkteve të shkëlqyera me çmime të arsyeshme, duke marrë parasysh resurset e vendit, mjedisin, riciklimin dhe çështje të tjera, dhe në këtë mënyrë me të vërtetë të kthehemi në natyrë dhe domethënies së produktit.

MINISO nuk është vetëm një markë, por edhe një mënyrë jetese. Nuk thekson të ashtuquajturën modë apo trende. Përkundrazi, MINISO përqendrohet te konsumatorët kur zhvillon produkte, që është - një kthim në domethënie dhe natyrë.

MINISO pasuron jetën me një gamë të gjerë të produkteve me çmime të arsyeshme. Është si një busull duke treguar në drejtimet "primare" dhe "natyrore", duke siguruar produkteve të thjeshta dhe natyrore.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj