Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Минимаркети во Битола


Стел комерц


 • Адреса: с.Долно Оризари
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7909 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00 • Саб од 07:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сузана


 • Адреса: Цар Самоил 2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

СВ Промет


 • Адреса: Широк Сокак (Маршал Тито) 24
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

С-пано


 • Адреса: Пелистер 19
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7906 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Таниа


 • Адреса: Младински Бригади 5
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7906 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тим


 • Адреса: Минела Бабуковски 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 22:00 • Саб од 06:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тмб-65


 • Адреса: 11-ти Март 1/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Толески-Идеал


 • Адреса: с.Беранци
 • Место: Битола

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тоше Јуниор


 • Адреса: Мирче Ацев 22
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Царевски


 • Адреса: 8-ми Септември (Владимир Назор) б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00 • Нед од 07:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар


 • Адреса: Гоце Делчев 72
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7912 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 21:00 • Саб од 07:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Џими-ка


 • Адреса: с.Кукуречани
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7903 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик


 • Адреса: 8-ми Септември (Владимир Назор) 26
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Нед од 05:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 52
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:30

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц


 • Адреса: Солунска 133
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц


 • Адреса: Партизанска 27
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:30

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц


 • Адреса: Цар Самоил б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц


 • Адреса: Никола Тесла 19
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик комерц 7


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 37/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шик 22


 • Адреса: Довлеџик
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Согласно одлуката на Советот на ЕУ за приклучување на Хрватска кон евро-зоната на 1 јануари 2023 година, хрватската куна ќе биде официјално парично средство ...
сите 19 | | | веќе видена

Доцни донесувањето на измените на Законот за финансиски друштва. Последниот чекор во оваа насока беше реализиран минатата година во октомври, кога предлог ...
сите 58 | | | веќе видена

Честото зголемување на каматните стапки во изминатиот период беа главниот механизам за ограничување на инфлацијата во светот. Сè поскапите станбени кредити и ...
сите 110 | | | веќе видена

Бобан Гоговси и Златко Черепналковски добија и амин од Народна банка на Македонија да бидат членови на Надзорниот одбор на ТТК банка, орган кој врши ндзор и ...
сите 17 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи