Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kavadarci
 • Radovis
 • Prilep
 • Strumica
 • Makedonski Brod
 • Probistip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mines & mining
 • Mines
 • Construction companies
 • Construction stone & rock - retail
 • Geological exploring
 • Marble & Granite - Manufacturers & Retail
 • Metallurgy & Materials
 • Non-Metal Raw Materials - (E.G. Opal, Limestone, Gritting Material)
 • Architectural Services
 • Quarries (Stone & Rock)
 • Exporters
 • Mining Industry - Equipment
 • Explosives
 • Transportation Services
 • Construction Materials & Supplies
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Mines & mining


Hidro-D.E.L.


 • Address : Kozara 14-3/22
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7476 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00 • Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

International group


 • Address : Natanail Kucevishki T.C Z.B 11 lok.1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

Categories:

mines & mining

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Invikta


 • Address : bul.Partizanski Odredi 43-b-2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jan-Stone


 • Address : Braka Dzunovi 44
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak-dril/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makalb Company - Skopje


 • Address : Sekspirova 1-2/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marmo Artika


 • Address : s.Preglovo
 • Place: Makedonski Brod

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mining Institute-Institution Terestricka (Rudarski institut-zavod terestricka)


 • Address : bul.Jane Sandanski 113
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Misa-mg


 • Address : Pavel Satev 3 lam.3 lok.10 (Bihacka)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pisenik


 • Address : Gorce Petrov 27
 • Place: Probistip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RI Ruding


 • Address : bul.Jane Sandanski 113
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rud-proing-Mustakas


 • Address : Babindol 1
 • Place: Makedonski Brod
 • Distance: ≈7442 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

Categories:

mines & mining

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stonex


 • Address : Boris Kidric 63
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tralex-D.V.


 • Address : ul.1558 br.33-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vatrostalna


 • Address : s.Vozarci b.b.
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7495 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zarina-komerc


 • Address : Demir Trajko 5-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Владата утре на седница ќе ги разгледува двете законски решенија кои се однесуваат на најавеното намалување на ДДВ на електричната енергија и воведувањето ...
сите 53 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во просек за 1,5 ...
сите 135 | | | веќе видена

Машката популација има полесен пристап до финансиите. Четириесет и пет отсто од вкупниот број индивидуални кредитокорисници се жени, додека 55 отсто се мажи, а ...
сите 55 | | | веќе видена

Руската централна банка предупреди дека инвестирањето во нестабилни дигитални валути може да доведе до „огромни“ загуби. Руската централна банка ги предупреди ...
сите 25 | | | веќе видена

Најодговорно тврдам дека поскапувањето побарано од енергетските компании нема да биде прифатено и Регулаторната комисија за енергетика ќе си прави анализи врз ...
сите 44 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel