Mineks Group


  • Address : Jadranska magistrala (Kachanichki pat), s.Vizbegovo 8
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10679 км

  • Telephone 2: +389 70 367491
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Регуларотна комисија за енергетика објавува дека согласно законските одредби компанијата која досега обезбедуваше топлинско греење за Скопјани е обврзана да ...
сите 312 | | | веќе видена

Порталот Пари во соработка со платформата за бонитетни информации Бизнисмрежа.мк, ги промовираше 100-те најголеми компании во Македонија рангирани според ...
сите 18 | | | веќе видена

„Функционерите кои што се во енергетскиот сектор поприлично ќе одговараат пред правдата бидејќи крадат во услови кога луѓето плаќаат 4 до 5 пати повисока цена ...
сите 34 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel