Minako

Dërgesë

  • Adresa: Orce Nikolov 182/a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км

  • Telefon 2: 02 3066556
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/3196f354756b5765cfe3402c95122cf2.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Minako që nga vti 2003 është importues dhe distributorë i programit Kimberly-Clark Professional (pajisje sanitare për sipërfaqe me frekuenc të lart).

Disponojm me gamë të madhe të produkteve nga cilësia e lart.

Imazhi është i rëndësishëm, por për klientët më e rëndësishme është cilësia që e ofrojm, koha e dërgesës tek ata.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj